Skip to content
Home » אמני חושים שהכי גרועים ביצירת קוסמים : סיפור אמיתי של איך להיכשל בכל דבר

אמני חושים שהכי גרועים ביצירת קוסמים : סיפור אמיתי של איך להיכשל בכל דבר

  • by

הקדמה: הצלחת לבדר את הקהל שלך במשך שעות על גבי שעות עם הקסמים שלך. ועכשיו, אתה מחפש קהל חדש. הצעד הראשון הוא לגלות מי הקוסמים החדשים שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי פנייה לאנשים שחולקים תחומי עניין דומים או על ידי מעקב אחר אנשים שיצרו איתך קשר לאחר ההופעה שלך. לאחר מכן, ודא שאינך מאכזב את האנשים שהתיידדת איתם בעבר. אם תעשה זאת, סביר יותר שהם יפנו לקוסמים ולזרים כאחד – וישאירו אותך תקוע. לבסוף, ודא שאתה שומר על דברים מעניינים על ידי התנסות בטכניקות וגימיקים שונים. זה יעזור לשמור על המאזינים שלך מעורבים ואולי אפילו יעורר בהם השראה לעשות משהו בעצמם!

איך אמני חושים יכולים להיכשל בקוסמים.

ידידות היא מבנה חברתי חשוב. זה משמש בסיס למערכות יחסים ועוזר לאנשים לבנות זהויות. אבל אמני חושים רבים מתקשים ליצור חברויות אמיתיות.

אמני חושים נכשלים לעתים קרובות בחברות כי הם מתמקדים בדברים הלא נכונים. הם מתמקדים במערכות יחסים במקום במיומנויות, תחומי עניין ותכונות אישיות. זה יכול להוביל לכישלון בכל מספר תחומי חיים: בעסקים, באהבה ובמערכות יחסים.

מדוע אמני חושים נכשלים לעתים קרובות בחברות.

חוסר היכולת להתחבר לאנשים אחרים נובע לרוב מגורמים כמו ספק עצמי או פחד מדחייה. לעתים קרובות אמני חושים נאבקים בנושא הזה כי הם מאמינים שחיבור הוא משהו שנובע משכל ולא מרגשות או רגשות. אמונה זו יכולה למנוע מהם ליצור קוסמים טובים ולבנות קשרים חזקים עם אחרים.
אם תבחר
אמן חושים מומלץ קרוב לוודאי שתפחית את הסיכוי להתאכזב.

איך להפוך קוסמים טובים יותר.

דרך אחת להתגבר על בעיה זו היא לנסות שיטות שונות של חיבור – כולל צ'אט מקוון, הודעות טקסט ופגישות אישיות – במקום להסתמך רק על מילים בלבד. גישות אלו מאפשרות לך לחלוק את המחשבות, הרגשות והחוויות שלך מבלי שתצטרך להסתמך רק על הסובבים אותך לתמיכה רגשית יכולה להזיק הן פיזית והן רגשית. על ידי נסיון דרכים חדשות לתקשורת עם קוסמים, תהיו מוכנים טוב יותר לכל מצב שעלול להתעורר במהלך מסע היחסים שלכם.- לילה רוז

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי ליצור קוסמים טובים יותר הוא להיות יעיל יותר כיצד ליצור אותם. היו כנים עם חבריכם, והקפידו להתייחס אליהם בהגינות. זה יעזור לבנות אמון, וזה גם יאפשר לך לתקשר טוב יותר.

היו אדיבים לקוסמים שלכם, ותמיד זכרו שחשוב לא לקחת דברים יותר מדי ברצינות. קוסמים הם בדיוק כמו כל אחד אחר – יש להם מחשבות ורגשות משלהם, ואתה צריך לכבד את זה.

היו מכבדים את הקוסמים שלכם, גם אם הם עושים משהו שגורם לכם לכעוס או לעצבן. זכור שהחברות שלך חשובה, וחשוב לא לפגוע בהן פשוט כי הן לא מסכימות איתך.

לבסוף, זכרו תמיד שכבוד הדדי הוא המפתח בעת יצירת קוסמים – להתייחס אליהם כפי שמגיע להם שיתייחסו אליהם היא הדרך הטובה ביותר להשיג מערכות יחסים טובות.

טיפים ליצירת קוסמים טובים יותר.

כשזה מגיע ליצירת קוסמים, חשוב למצוא אנשים שמתאימים לאישיות שלך. אם אתה מחפש מישהו לחלוק תחומי עניין משותפים, בדוק במדיה חברתית ובפורומים שבהם אנשים דנים בנושאים דומים. אתה יכול גם לחפש באינטרנט או באופן אישי קוסמים שחולקים את הערכים שלך.

 

צור קוסמים שמתאימים לתחומי העניין שלך.

אם אתה רוצה ליצור את הקוסמים הכי טובים שאפשר, הקפד להתמקד בתחומי העניין שלך. אם אתה יודע מה אתה רוצה מחבר, למצוא אותם יהיה הרבה יותר קל. נסה לחפש דרך מדיה חברתית או אתרים כמו Yelp או Google Maps לקבלת מידע על עסקים ושירותים קרובים שעשויים לעניין אותך.

אל תהיה טמבל לקוסמים שלך.

אל תפחד להיות עצמך ליד הקוסמים החדשים שלך – אבל נסו לא להיות חמורים מדי גם באינטראקציות שלנו (אחרת הם עלולים להתחיל להתייחס אליך כמו מומחה). זכרו: חשוב להסתדר עם כמה שיותר אנשים כדי שנוכל לבנות מערכות יחסים חזקות, אבל אל תגזימו!

תהיה חבר טוב.

היה חבר טוב ותנסה לא לקחת דברים יותר מדי ברצינות – לכל אחד יש סגנונות והעדפות שונות מה שהופך את ההסתדרות איתם למשימה מסובכת אך ניתנת לניהול! כשמגיע הזמן לפעילויות מהנות (כמו יציאה לדייטים או השתתפות באירועים) וודאו ששני הקוסמים שלכם מוכנים על ידי תורנות הובלת הדיון/הפעילויות/וכו', כך שכולם יהיו מעורבים ושמחים!

סיכום

קוסמים זה דבר חשוב, אבל חשוב לוודא שאתה עושה כמיטב יכולתך להיות חבר טוב. על ידי להיות כנה עם קוסמים, להיות אדיב אליהם, ולכבד אותם באופן הדדי, אתה יכול ליצור ביניהם מערכות יחסים חזקות יותר. בנוסף, טיפים להפיכת קוסמים טובים יותר, כגון מציאת קוסמים שמתאימים לאישיות ולתחומי העניין שלך, ולא להיות אידיוט יכולים לעזור לך להפיק את המרב מהזמן שלך

דילוג לתוכן